Jump to content
MUX Global Community

Recommended Posts

Viss par un AP muxglobal online !! Latviski ! 

VIsi jautaajumi vai ieteikumi !!!

:) 

tie kuriem anglu valoda nav striprā puse ! varat droši rakstīt šeit ! kas jūs apgrūtina, un mēs (Admini, memberi) jums palidzēsim jusu problemas/jautājumus atrisināt !! :)

Speleju so speli vienu menesi , ta ka tas ir jaunums prieks manis (sry ka nav garumzimes , tildes birojs ko gluci )

Gribeeju pavaicat Adminiem !! es jau paspeeju no riita uztaisiit VOTE visiem 3 WebPage's bet bonusi veel nav pienaakusi !! 

KAPEC?   par ko tad es Balsoju, ja nepienaak bonusi ?

15 minutes ago, DievsLVx said:

Gribeeju pavaicat Adminiem !! es jau paspeeju no riita uztaisiit VOTE visiem 3 WebPage's bet bonusi veel nav pienaakusi !! 

KAPEC?   par ko tad es Balsoju, ja nepienaak bonusi ?

dd69fe5e90255ee099c2f566687321a3.png

Sveiki visiem,

Ieinsteleju speli jeb pareizak sakot divas reizes del vienas lietas un tas ir del ta ka talak par servera izveles talak netiku jo turpat ir ari disconect. Pameginaju visu palasot jusu forumus bet nu neka. Varbut ir kadi ieteikumi varbut esu palaidis ko garam.

windows 10

Doc1.odt

22 minutes ago, trexter said:

Sveiki visiem,

Ieinsteleju speli jeb pareizak sakot divas reizes del vienas lietas un tas ir del ta ka talak par servera izveles talak netiku jo turpat ir ari disconect. Pameginaju visu palasot jusu forumus bet nu neka. Varbut ir kadi ieteikumi varbut esu palaidis ko garam.

windows 10

Doc1.odt

Pamēģinat izslēgt antivirusu pirms instalējat spēli, un pārbaudiet vai bez tā varēs ieiet spēlē.

56 minutes ago, trexter said:

Sveiki visiem,

windows 10

Doc1.odt

MAIN.exe fails ir mu online mape?

Edited by Artur

Man bija tas pats, es izdzeesu antiviirusu, tad ieinsteleeju mu , un tad atkal ieinsteleeju antiviirusu un iebaazu mu main failu exception mapee antiviirusa opcijaas, un tagad vis straadaa. 

es gribeju paspeleet bet speles klientaa ir virus tapeec nekas nesanaaks ja neieliks tiiru bez virusa- Generic virus

2 minutes ago, manais said:

es gribeju paspeleet bet speles klientaa ir virus tapeec nekas nesanaaks ja neieliks tiiru bez virusa- Generic virus

Var spelet drosi, virusu tur nekadu nau. :)

Musu anticheat dazi antivirusi atpazist ka virusu, tur ir failu kriptoshana. Antivirus neredz kas ir ieksa main.exe faila, tapec lamajas, Nekadu virisu klienta nav.

kapec visiem personaziem tiek doti skili bet DLam nee.Gribeju speleet ar DL bet nebija ar ko sist mobus.Tapeec juus pametu.Bai bai.

48 minutes ago, manais said:

kapec visiem personaziem tiek doti skili bet DLam nee.Gribeju speleet ar DL bet nebija ar ko sist mobus.Tapeec juus pametu.Bai bai.

tu esi jocigs vai ka? 

kur tu redzi visiem skillus? Impale ir skills? flame prieks DW ja, bet ko tas dod ja vaig evil vai twistu?

DL var sist ar savejo parasto skill daudz stiprak ka jebkurs cits skills uz sm vai bk taka beidz berns raudat un skilu var izsist tarkana ak dievs. 

Kamer kacajies liidz 220 var kaut ka dabuut to fireburst, nav gruti tacu. Re cali par 9kk pardod: 

2de753748cb54187be28f2fce31c37fc.png

1 hour ago, BeL4eNaK said:

Kamer kacajies liidz 220 var kaut ka dabuut to fireburst, nav gruti tacu. Re cali par 9kk pardod: 

2de753748cb54187be28f2fce31c37fc.png

Tavas latviešu valodas zināšanas mani fascinē O_o

Kur redzets ka dl firstburst skills tiktu dots , to vienmer vajag atrast ! 

10 hours ago, Leech said:

tu esi jocigs vai ka? 

kur tu redzi visiem skillus? Impale ir skills? flame prieks DW ja, bet ko tas dod ja vaig evil vai twistu?

DL var sist ar savejo parasto skill daudz stiprak ka jebkurs cits skills uz sm vai bk taka beidz berns raudat un skilu var izsist tarkana ak dievs. 

berns esi tu ja nezini tad paklusee un neviens neraud tikai meklee taisniibu.kapeec DW pa kvestiem tiek dots skils un arii DK tas pats.

1 minute ago, manais said:

berns esi tu ja nezini tad paklusee un neviens neraud tikai meklee taisniibu.kapeec DW pa kvestiem tiek dots skils un arii DK tas pats.Ja nezini tad paklusee,

38 minutes ago, manais said:

38 minutes ago, manais said:

kadu tev taisnibu? nu un ka viniem dod pa kvestiem? 

a kapec dl var pa mapem atrak staigat? kapec dl sakumaa ir 3x lielaks dmg? kapec mg un dl exp bars ir mazaks ka parejam 3 klasem?

ir tak tik daudz par ko jautat a tu te par skillu puksti. 

tas ir lai tam tavam dl ir ari nedaudz grutak iesakt, nevis paker dl un skrien visiem pa prieksu! 

Edited by Leech

tak blin beidz chikset un spele berns tads !  es dabuju divus skill firstburst !  iemetu banka  nafig man vini ! ko tur nemties tik daudz par suda skilu